Wyposażenie myjni W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Opryskiwacze

    Szeroki wybór opryskiwaczy ręcznych z serii Cleaning Pro+ marki Kwazar dedykowanych dla użytkowników profesjonalnych do pracy z środkami chemicznymi stosowanymi przy utrzymywaniu czystości, w myjniach i warsztatach samochodowych, przy pracach dezynfekcyjnych, dezynsekcyjnych, deratyzacyjnych.

  • Szczotki

    Szczotki, podłączane do myjek ciśnieniowych lub bezpośrednio do węży ogrodowych, znacznie ułatwiają mycie samochodów. Miękkie i elastyczne włosie jest delikatne dla lakieru, a jednocześnie zapewnia doskonałe efekty mycia. Dodatkowa możliwość aplikowania środków chemicznych zasysanych z myjki ciśnieniowej czyni szczotki Presson doskonałym narzędziem dla każdego użytkownika. Wysoka jakość wykonania gwarantuje długą żywotność.

  • Ręczniki i irchy

    Profesjonalne ścierki z mikrofibry marki PRESSON o bardzo wysokiej jakości przeznaczone do mycia i osuszania samochodów oraz do sprzątania.

OPIS KATEGORII

W ofercie dostępne są akcesoria i urządzenia przeznaczone do profesjonalnego wykorzystania na myjniach samochodowych czy w firmach sprzątających.