Osprzęt do myjek Jest 181 produktów.

Podkategorie

 • Pistolety

  Szeroki wybór pistoletów marki PRESSON do myjek ciśnieniowych.
  Pistolety PRESSON serii PROFI, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, mosiężnych zaworów i przyłączy wytrzymują bardzo wysokie ciśnienie i gwarantują długą żywotność. Przyłącza do węża i lancy M22x1,5 pasują do myjki Karcher HD HDS oraz Kranzle.
  Natomiast seria BASIC, wykonana z najwyższej jakości tworzyw, także posiadają mosiężne zawory co gwarantuje długotrwałe użytkowanie i doskonale sprawdzają się w pracy z myjkami ciśnieniowymi klasy HOBBY, takimi jak Kacher serii K2-K7, Lavor, Parkside, Bosch, Black&Decker, Nilfisk, Macalister, itp.

 • Lance

  Lance marki PRESSON, w zależności od modelu, dedykowane są dla użytkowników profesjonalnych lub domowych. Ich wspólną cechą jest użycie najwyższej jakości surowców, która gwarantuje bardzo długą żywotność i bezawaryjne działanie.
  Seria PROFI wykorzystuje przyłącza,pasujące m.in. do pistoletów Karcher czy Kranzle. Natomiast mocowanie dyszy M18x1,5 pozwala na zastosowanie dysz wody typu power lub rotacyjnych.
  Linia BASIC posiada przyłącza bayonet typu Lavor, które jest bardzo popularne w myjkach klasy HOBBY i jest kompatybilna z innymi akcesoriami używanymi w myjkach ciśnieniowych, np. pianownicach, T-racerach, szczotkach.

 • Zestawy

  Szeroki wybór gotowych zestawów pistoletów z lancami marki PRESSON oraz wężami ciśnieniowymi.

  W zależności od potrzeb użytkowników przygotowane są różne konfiguracje pistoletów, lanc, dysz wody oraz węży ciśnieniowych. Dzięki temu możliwy jest szybszy i łatwiejszy wyrób interesującego zestawu, idealnie dopasowanego do potrzeb.

 • Dysze

  Wymienne dysze wody typu power marki PRESSON do myjki ciśnieniowej Karcher HD HDS. Montowane do lanc z nakrętką M18x1,5. W ofercie dostępny jest szeroki wybór rozmiarów od 035 do 055, co umożliwia dobranie dyszy w zależności od ciśnienia i przepływu wody myjki ciśnieniowej. Użytkownik ma także możliwość wyboru kąta strumienia wody 15 lub 25 stopni, w zależności od preferencji.

  Szczególnie polecane dysze rotacyjne turbo przeznaczone do profesjonalnego użytku z myjkami Karcher HD. Dysze rotacyjne PRESSON zwiększają siłę natarcia o 50%, w porównaniu z dyszami typu power, jednocześnie znacznie zwiększając wydajność powierzchniową.

  Cechą wspólną wszystkich dysz PRESSON jest użycie najwyższej jakości surowców, które gwarantują wysoką żywotność i długotrwałe użytkowanie.

OPIS KATEGORII

Wysokiej jakości akcesoria marki PRESSON do myjek ciśnieniowych.

W skład oferty wchodzą pistolety, lance, dysze oraz bardzo szeroki wybór zestawów.

Produkty PRESSON serii PROFI dedykowane są dla użytkowników profesjonalnych, takich jak myjnie samochodowe, firmy sprzątające, rolnicy, itp. Przeznaczone są głównie do sprzętu profesjonalnego, takieg...

Wysokiej jakości akcesoria marki PRESSON do myjek ciśnieniowych.

W skład oferty wchodzą pistolety, lance, dysze oraz bardzo szeroki wybór zestawów.

Produkty PRESSON serii PROFI dedykowane są dla użytkowników profesjonalnych, takich jak myjnie samochodowe, firmy sprzątające, rolnicy, itp. Przeznaczone są głównie do sprzętu profesjonalnego, takiego jak myjki ciśnieniowe typu Karcher HD HDS, Kranzle, itp.
Natomiast seria BASIC przeznaczona jest do użytku domowego. Możliwość doboru odpowiednich adapterów umożliwia zastosowanie akcesoriów PRESSON z większością dostępnych na rynku myjek ciśnieniowych takich producentów jak Lavor, Parkside, Bosch, Black&Decker, Macalister,Nilfisk itp.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 181 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 181 elementów