Węże ciśnieniowe Jest 88 produktów.

Podkategorie

 • Myjki profesjonalne

  Wysokiej jakości węże gumowe z oplotem stalowym marki PRESSON przeznaczone do profesjonalnych myjek ciśnieniowych klasy Karcher HD HDS czy Kranzle.
  Zastosowanie wysokiej jakości surowców gwarantuje długi okres użytkowania, co jest szczególnie istotne dla użytkowników wykorzystujących myjki ciśnieniowe w celach zawodowych.
  W ofercie dostępny jest szeroki wybór węży w zależności od ich przekroju czy ilości oplotów. Poza standardowymi długościami istnieje także możliwość zakucia węży pod indywidualne zapotrzebowanie.

 • Myjki domowe

  Węże termoplastyczne marki PRESSON dedykowane do myjek ciśnieniowych klasy hobby takich jak Karcher serii K2-K7, Parkside, Lavor, Bosch, Black & Decker, Nilfisk, Macalister i wiele innych.
  Węże wykonane są z najwyższej jakości surowców. Posiadają dodatkowe wzmocnienie z bardzo wytrzymałego nylonu. Dzięki temu charakteryzują się podwyższoną odpornością mechaniczną i gwarantują długą żywotność.
  W ofercie dostępne są węże zakute ze złączami różnego typu dzięki temu pasują do większości dostępnych na rynku myjek ciśnieniowych.

 • Udrażnianie kanalizacji

  Szeroki wybór węży Presson do udrażniania kanalizacji.
  W ofercie dostępne są węże ciśnieniowe gumowe z oplotem stalowym dedykowane do myjek profesjonalnych takich jak Karcher HD czy kranzle.
  Dostępne są także węże termoplastyczne do myjek do użytku domowego, np. Karcher K2-K7, Parkside, Lavor, Bosch, Black & Decker, itp.
  Wszystkie węże do kanalizacji marki Presson posiadają specjalną dyszę z 1 otworem frontowym do rozbijania zatorów oraz 3 otworami tylnymi wciągającymi wąż wgłąb rury.

 • Zakucia i akcesoria

  Szeroki wybór zakuć, końcówek węży i łusek marki Presson przeznaczonych do zakuwania węży ciśnieniowych do myjek ciśnieniowych.
  Wykonane z wysokiej jakości stali wyżarzanej, dzięki czemu są bardzo elastyczne a jednocześnie wytrzymałe.
  Dedykowane są do węży zarówno termoplastycznych jak i gumowych z oplotem stalowym o różnej średnicy czy ilości oplotów.

OPIS KATEGORII

Szeroki wybór zakutych węży marki PRESSON do myjek ciśnieniowych.

W ofercie dostępne są gumowe węże ciśnieniowe z oplotem stalowym dedykowane do myjek ciśnieniowych klasy HD / HDS. Dzięki bardzo wysokim parametrom technicznym przeznaczone są głównie do zastosowań profesjonalnych na myjniach samochodowych, w firmach sprzątających, do mycia sprzęt...

Szeroki wybór zakutych węży marki PRESSON do myjek ciśnieniowych.

W ofercie dostępne są gumowe węże ciśnieniowe z oplotem stalowym dedykowane do myjek ciśnieniowych klasy HD / HDS. Dzięki bardzo wysokim parametrom technicznym przeznaczone są głównie do zastosowań profesjonalnych na myjniach samochodowych, w firmach sprzątających, do mycia sprzętu i urządzeń rolniczych czy budowlanych.
Poza tym w ofercie dostępny jest także szeroki wybór węży ciśnieniowych termoplastycznych do myjek domowych.
W sprzedaży oferowane są również węże do czyszczenia kanalizacji. Dostępne są zarówno w wersji gumowej z oplotem stalowym jak i termoplastyczne, a możliwość wyboru adapteru umożliwia dopasowanie ich do myjek różnych producentów.
Park maszynowy do zakuwania węży umożliwia realizację także indywidualnych zamówień.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów