Dysze Jest 17 produktów.

OPIS KATEGORII

Wymienne dysze wody typu power marki PRESSON do myjki ciśnieniowej Karcher HD HDS. Montowane do lanc z nakrętką M18x1,5. W ofercie dostępny jest szeroki wybór rozmiarów od 035 do 055, co umożliwia dobranie dyszy w zależności od ciśnienia i przepływu wody myjki ciśnieniowej. Użytkownik ma także możliwość wyboru kąta strumienia wody 15 lub 25 stop...

Wymienne dysze wody typu power marki PRESSON do myjki ciśnieniowej Karcher HD HDS. Montowane do lanc z nakrętką M18x1,5. W ofercie dostępny jest szeroki wybór rozmiarów od 035 do 055, co umożliwia dobranie dyszy w zależności od ciśnienia i przepływu wody myjki ciśnieniowej. Użytkownik ma także możliwość wyboru kąta strumienia wody 15 lub 25 stopni, w zależności od preferencji.

Szczególnie polecane dysze rotacyjne turbo przeznaczone do profesjonalnego użytku z myjkami Karcher HD. Dysze rotacyjne PRESSON zwiększają siłę natarcia o 50%, w porównaniu z dyszami typu power, jednocześnie znacznie zwiększając wydajność powierzchniową.

Cechą wspólną wszystkich dysz PRESSON jest użycie najwyższej jakości surowców, które gwarantują wysoką żywotność i długotrwałe użytkowanie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów