Akcesoria do myjek W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Pianownice

  Pianownica, lanca piany marki PRESSON do myjki ciśnieniowej jest jednym z podstawowych akcesoriów używanych podczas mycia samochodów. Przeznaczona jest do aplikowania różnego rodzaju środków myjących, takich jak piany aktywne. Jednak jej najważniejszą zaletą jest tworzenie niezwykle gęstej piany, które dociera do najmniejszych zakamarków i bardzo długo się utrzymuje. Dzięki temu środki myjące mają wystarczająco dużo czasu aby rozpuścić i usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia, piasek czy błoto. W ten sposób powierzchnia jest wstępnie umyta, co znacznie przyspiesza proces mycia właściwego oraz minimalizuje ryzyko zarysowania powierzchni lakieru.

 • Filtry wody

  Filtry wody marki Presson przeznaczone do myjek ciśnieniowych większości producentów na rynku. Filtry montowane na połączeniu węża wodnego, ogrodowego z myjką. Odgrywają bardzo istotną funkcję. Dzięki wbudowanemu situ filtrują wodę z różnego rodzaju zanieczyszczeń stałych, piasku,itp. zapobiegając przedostaniu się ich do myjki ciśnieniowej. W ten sposób chronią pompę wody zmniejszając ryzyko jej uszkodzenia.

 • Adaptery

  Szeroki wybór adapterów marki Presson przeznaczonych do podłączania różnego rodzaju akcesoriów do myjek ciśnieniowych. Dzięki tym adapterom możliwe jest podłączenie do pistoletów ciśnieniowych dodatkowego osprzętu takiego jak pianownice, dysze rotacyjne, szczotki, T-racery... znacznie rozszerzając zakres prac, do których może być wykorzystana myjka ciśnieniowa.

 • T-racer

  T-racer marki PRESSON to profesjonalna szczotka obrotowa do czyszczenia powierzchni płaskich takich jak tarasy, chodniki, elewacje. Przeznaczony jest do stosowania z myjkami ciśnieniowymi. Wykorzystując wysokie ciśnienie myjki dwie dysze płasko-strumieniowe zainstalowane na obrotowym ramieniu bardzo skutecznie i szybko czyszczą duże powierzchnie.

OPIS KATEGORII

Dodatkowe akcesoria marki PRESSON przeznaczone do myjek ciśnieniowych.
Umożliwiają użytkownikom rozszerzenie funkcjonalności myjek ciśnieniowych.
Szczególnie polecane w tej grupie są pianownice, które stosowane wraz z pianami aktywnymi pozwalają osiągnąć wyjątkowo gęstą pianę usuwającą nawet najcięższe zabrudzenia.