Chemia i kosmetyki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Szampony

  Silnie skoncentrowany szampon samochodowy marki Presson.
  Bardzo gęsty koncentrat 1:200 o konsystencji żelu tworzy gęstą pianę, która skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. Pozostawia lśniący lakier bez smug i zacieków.

 • Piany aktywne

  Szeroki asortyment pian aktywnych marki Presson.
  Preparaty silnie skoncentrowane przeznaczone do mycia wstępnego dla myjni samochodowych. Tworzą bardzo gęstą pianę, która długo utrzymuje się na powierzchni lakieru samochodowego skutecznie usuwając nawet najsilniejsze zabrudzenia.

 • Woski

  Najwyższej jakości silnie skoncentrowany wosk samochodowy marki Presson.
  Hydrowosk nabłyszczająco-osuszający do stosowania na zimno i na gorąco szczególnie polecany jest dla użytkowników profesjonalnych takich jak myjnie samochodowe.
  Unikalna technologia nano-cząsteczek polimerowych skutecznie chroni lakier samochodowy.

 • Pranie tapicerki i...

  Profesjonalne środki do prania dywanów i tapicerki marki PRESSON.
  Preparaty dedykowane dla użytkowników profesjonalnych. Szczególnie polecane dla myjni samochodowych do prania tapicerek samochodowych oraz firm sprzątających do czyszczenia wykładzin i dywanów.
  Środki niskopieniące przeznaczone do używania w odkurzaczach piorących.

 • Czyszczenie wnętrza

  Profesjonalne preparaty przeznaczone do czyszczenia wnętrz samochodów, kokpitów oraz elementów plastikowych. Najwyższej jakości środki gwarantujące skuteczne doczyszczanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń kokpitów, desek rozdzielczych, tapicerek i wszelkiego rodzaju plastikowych elementów. Przywracają oryginalny wygląd i trwale zabezpieczają.

 • Mycie felg i opon

  Profesjonalne preparaty do mycia felg aluminiowych i stalowych oraz do czyszczenia i nabłyszczania opon. Preparaty dedykowane dla użytkowników profesjonalnych na myjniach samochodowych oraz do zastosowań domowych.

 • Mycie szyb i posadzek

  Profesjonalne preparaty do czyszczenia szyb oraz posadzek, kostki brukowej i elewacji. Najwyższej jakości surowce gwarantują wysoką skuteczność, umożliwiając usunięcie bardzo ciężkich i uporczywych zabrudzeń.

 • Pozostałe

  Szeroka gama profesjonalnych środków marki PRESSON do mycia i konserwacji samochodów. Produkty dedykowane są przede wszystkim dla użytkowników profesjonalnych takich jak myjnie samochodowe. Doskonale sprawdzą się także dla użytkowników indywidualnych chcących utrzymać swoje samochody w czystości używając do tego najwyższej jakości preparaty o bardzo dużej wydajności i skuteczności działania.

OPIS KATEGORII

Szeroki asortyment środków chemicznych marki PRESSON do mycia i konserwacji samochodów osobowych, dostawczych czy ciężarowych, a także maszyn rolniczych i budowlanych.
Produkty najwyższej jakości i skuteczności działania. Wyprodukowane zgodnie z recepturami opracowanymi na podstawie wieloletnich doświadczeń w branży kosmetyków samochodowych.
Pro...

Szeroki asortyment środków chemicznych marki PRESSON do mycia i konserwacji samochodów osobowych, dostawczych czy ciężarowych, a także maszyn rolniczych i budowlanych.
Produkty najwyższej jakości i skuteczności działania. Wyprodukowane zgodnie z recepturami opracowanymi na podstawie wieloletnich doświadczeń w branży kosmetyków samochodowych.
Produkty silnie skoncentrowane zapewniają bardzo dużą wydajność. Dedykowane są przede wszystkim dla użytkowników profesjonalnych, do codziennej pracy zawodowej, takich jak myjnie samochodowe czy firmy sprzątające. Doskonale nadają się także dla użytkowników indywidualnych potrzebujących mocnych, wydajnych i skutecznych środków od mycia samochodów czy maszyn rolniczych.

Więcej