Najczęściej kupowane

Zapytanie ofertowe

Informacja

Polecane linki

Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

----------SKLEP PRESSON----------

Dostawcy

  • PROELITE
  • TENZI

O FIRMIE PRESSON

Firma Maxmall działa na rynku od 2014r. Zlokalizowana jest we Wrocławiu, gdzie jest nasza siedziba i magazyn. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, prowadzącą sprzedaż detaliczną głównie w kanale internetowym, za pośrednictwem naszego sklepu www.presson.com.pl. Aktywnie się rozwijamy, stale zdobywając nowych klientów i poszerzając asortyment. Dzięki temu sukcesywnie zwiększamy nasz udział na rynku, stając się jednym z czołowych dostawców akcesoriów do myjek ciśnieniowych w Polsce. Dynamiczny rozwój naszej firmy jest efektem nieustannego poszerzania oferty, opartego na doświadczeniu i znajomości rynku. Pozwala nam to dopasować odpowiednie produkty do Państwa potrzeb w pełni zaspakajając wszelkie wymagania zarówno jakościowe jak i cenowe.

ASORTYMENT

Oferta obejmuje szeroką gamę akcesoriów oraz części zamiennych do myjek ciśnieniowych i odkurzaczy, a także produkty z zakresu wyposażenia myjni samochodowych. W zależności od potrzeb, w ofercie mamy produkty dedykowane zarówno dla użytkowników domowych jak i profesjonalistów o różnych profilach działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, zapewniając naszym klientom pełną satysfakcję z zakupu i długotrwałego użytkowania.

WSPÓŁPRACA

Młody i dynamiczny zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi. Utrzymując natomiast bezpośredni kontakt ze wszystkimi klientami jesteśmy w stanie zapewnić im fachową i rzetelną pomoc i doradzić najlepsze rozwiązania. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że każdy jest zadowolony ze współpracy z nami.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nowoczesny sposób zarządzania sprawia, że jesteśmy bardzo elastyczni, a każdy klient traktowany jest indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów zapewniając im pełną satysfakcję z niezawodnej i terminowej realizacji ich zamówień. Nasi klienci cenią również niezwykle krótki czas realizacji zgłoszeń, możliwość bezpiecznych i sprawdzonych zakupów.

DLACZEGO MY?

- Fachowe doradztwo techniczne

- Indywidualne podejście do każdego klienta

- 100% bezpieczeństwa zakupu

- możliwość bezproblemowego zwrotu towaru

- wysyłka w 24h

- dostępność produktów na magazynie

…. oraz wiele innych powodów, o których się przekonasz, jak tylko rozpoczniesz z nami współpracę.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta lub mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie produktów dostępnych w naszej ofercie, prosimy o kontakt. Z przyjemnością służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem.

Zapraszamy do współpracy i odwiedzania naszego sklepu www.presson.com.pl.